Умови доступності закладу освіти для навчання осіб

з особливими освітніми потребами

В   Ізмаїльському ліцеї № 6 з гімназією Ізмаїльського району Одеської області створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

• Забезпечено безперешкодне пересування по території та коридорам будівель школи.
  • Створена ресурсна кімната.
  • Створені інклюзивні класи.
  • Надаються корекційно-розвиткові заняття (у навчальному закладі працюють практичний психолог, вчитель-логопед та асистенти вчителя).

Усі приміщення закладу мають природне освітлення. Для захисту від прямих променів сонця використовуються жалюзі. Світло на робочі місця падає ліворуч. Природне  освітлювання доповнюється системою штучного освітлення.

Повітряно - тепловий режим  забезпечуються  використанням всіх видів провітрювання, системою вентиляції і регулярним вологим прибиранням  приміщень з використанням мийних та дезінфекційних засобів.  Заклад має   централізовану  систему теплопостачання.

Заклад  підключений до централізованої системи водопостачання та каналізації. Проведений капітальний ремонт санітарних вузлів,  з урахуванням потреб осіб з ООП.

Для учнів початкової школи  придбані  нові навчальні меблі,  які відповідають віковим та функціональним особливостям дітей.