З 10 cічня  по 22 січня 2022 року навчальний процес відбувається

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 6 І-ІІІ СТУПЕНІВ

МІСТА ІЗМАЇЛ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

08.11.2021                                                  м.Ізмаїл                                                        № 106

Про роботу

початкової школи

н а к а з у ю :

1.  Відновити очну роботу початкової школи (2-4 класів) з 08 листопада 2021 року.

2. Вчителям   початкових   класів   закладу   загальної  середньої   освіти Пуйто А.І.,   Усовій О.В., Рибалка Т.І.:

2.1. Проводити освітній процес з безумовним дотриманням вимог постанови МОЗ України від 06.09.2021 № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

2.2. Провести бесіди з учнями, проінформувати батьків щодо дотримання санітарно-протиепідемічних правил.

2.3. Проводити щоденний моніторинг захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-COV-2, сезонні захворювання та ГРВІ серед учнів.

3. Медичному брату Жарку І.В. забезпечити контроль за дотриманням у закладі протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби, сезонних захворювань та ГРВІ.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                                                                                   Вікторія МЕЙЗЕР

З 01 листопада 2021 року навчальний процес відбувається

з використанням дистанційних технологій для учнів 2-11 класів

• Вчителі школи працюють на платформах:

• Zoom;
  • Google Classroom;
  • Viber
  • Telegram,  де розміщені відео-уроки та домашні завдання

Поради батькам,

щодо покращення умов дистанційного навчання, від практичного психолога

Наше завдання - допомогти структурувати підхід до навчання. Буквально скласти з дитиною план: ти починаєш робити оце, потім - це. Тому важливим є наступне:

1.День не має перетворюватись на суцільне виконання домашніх завдань.

Навчання - відповідальна праця, але це не повинно впливати на різнобічний дитячий світ. У школяра має залишатись також достатньо часу на дозвілля, хобі та розваги.

2.Режим дня

Нам важливо, щоб, за можливості, не збивався звичний режим. Це неможливо в повній мірі, він однаково вже збився, але треба створити новий і намагатись його дотримуватись, бажано продовжувати лягати спати, прокидатися, харчуватися і гуляти в один і той самий час.

3.У дитини, яка вчиться вдома, має бути окрема територія. Ідеально, щоб був окремий простір, "кокон", щоб дитина розуміла: вона туди заходить - і все, вона вже налаштована на навчання. Навіть, якщо в неї немає своєї кімнати, можна символічно позначити невелику частину мотузкою на підлозі, зробити парканчик з іграшок або коробок - що завгодно.

4. Важливо, щоб до навчання кликав якийсь сигнал, як дзвоник - наприклад, будильник телефона. Це має бути приємний звук, якась улюблена музика , або ми говоримо: "За 10 хвилин сідаємо за уроки".

5. Обов'язкові перерви. Треба слідкувати, щоб дитина будь-якого віку робила перерви - і краще, якщо ми зупинимо її трохи раніше, ніж вона втомиться.

6. Відчиняйте вікна, провітрюйте, дбайте про свіже повітря під час навчання дитини. Якщо дитина перебуває в задусі, у неї знижується активність, вона втомлюється. Чим менше повітря, тим гірші результати навчання.

7.Так званий метод "зеленої ручки". Ми пам'ятаємо, що дитина перебуває в напрузі - отже, ми маємо більше, ніж зазвичай, звертати увагу на те, що їй вдається добре, підкреслювати не недоліки, а успіхи - особливо потрібний у режимі підвищеної напруги, коли дитина не дуже впевнена в собі.

8. Протягом дня знайдіть півгодини для спілкування з дитиною. В цей час головними мають бути справи дитини, її біль, радощі.

9. Пам'ятайте, що діти 6-8 років люблять казки, особливо перед сном, або пісню, лагідні слова. Не лінуйтеся зробити це для них, це їх заспокоїть.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!!!!!!

• Якщо дитину постійно критикують, вона вчиться ненавидіти.
  • Якщо дитину висміюють, вона стає замкнутою.
  • Якщо дитину хвалять, вона вчиться бути вдячною.
  • Якщо дитину підтримують, вона вчиться цінувати себе .
  • Якщо дитина росте в докорах, вона житиме з постійним «комплексом провини».
  • Якщо дитина росте в терпимості, вона вчиться розуміти інших.
  • Якщо дитина росте в чесності, вона вчиться бути справедливою.
  • Якщо дитина росте у безпеці, вона вчиться довіряти людям.
  • Якщо дитина росте у ворожнечі, вона вчиться бути агресивною
  • Якщо дитина росте у розумінні та доброзичливості, вона вчиться знаходити любов у світі та бути щасливою

З повагою соціально-психологічна служба школи!